Dershaneler

Kastamonu En İyi Dershaneler

ortadogulular tmb 2 1140x608 min

Kastamonu En İyi Dershaneler 2024 içeriğimiz ile sizinleyiz. Kastamonu ilinde  bir çok kişinin merak ettiği konulardan birisi de dershaneler özelinde en iyi kim sorusudur. Öğrencilerin ihtiyaçları ve velilerin detaylı araştırmaları sonucunda kişiler için en iyi dershaneyi bulmak mümkün olabilmektedir. Bu araştırmaları yapan kişiler için fayda sağlayabilecek dershane listemiz yazının devamında bulunmaktadır. Dershaneler Kastamonu ilinde farklılık gösterebilmektedir öğrenci için en doğru tercihi detaylı araştırma sonrasında verebilirsiniz.

Kastamonu Dershaneler, araması gerçekleştirildikten sonra bir diğer önemli husus, öğrencinin ilgili kuruma alışıp alışamayacağının öngörülmesidir. Her öğrenci için en iyi eğitim kurumu tek bir tane yoktur. İhtiyaçlar ve sunulan hizmetler, bazen ulaşım gibi faktörler her öğrenci için en iyi dershane kavramını değiştirebilmektedir.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Başvuruları Başladı!


Kastamonu şehrinde dershane arayışındaysanız ve dershaneler hakkında fazla bir bilgi sahibi değilseniz dershanelerin daha önceki mezunlarının yorumlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca eğitim kurumunun bünyesinde barındırdığı eğitmenlerde eğitim kalitesini doğrudan etkileyen faktörler arasındadır.  Kastamonu en iyi dershane araştırması yaparken yazının önceki bölümlerinde değindiğimiz hususlara dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Yaptığımız listeler MEB internet sitesinden alınmakta olup, tüm bilgiler alfabetik olarak sıralanmıştır herhangi bir ayrım söz konusu değildir.

Makale İçeriği

Kastamonu Dershane Fiyatları 2024

ankara dershane

DERSHANE ADIDERSHANE İLİDERSHANE İLÇESİDERSHANE ADRESİDERSHANE TELEFON
ÖZEL KASTAMONU SINAV MATEMATİK DERSHANESİKASTAMONUMERKEZTOPÇUOĞLU MAH. VALİ ENİS PAŞA CAD. FİNAL DERSHANESİ SİTESİ NO: 11A MERKEZ / KASTAMONU3662127047
ÖZEL HAZERBEY DERSHANESİKASTAMONUMERKEZCEBRAİL MAH. SİMSAR SK. NO: 22 MERKEZ / KASTAMONU5530902280
ÖZEL KASTAMONU FİNAL DERSHANESİKASTAMONUMERKEZCEBRAİL MAH. PLEVNE CAD. ÜSTER IŞ MERKEZI BLOK NO: 38 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / KASTAMONU3662130055
ÖZEL KASTAMONU ALTIN ORAN DERSHANESİKASTAMONUMERKEZAKTEKKE MAH. ÇENGELLER CAD. NO: 7 MERKEZ / KASTAMONU3662137782
ÖZEL KASTAMONU LİDER ARTI MATEMATİK DERSHANESİKASTAMONUMERKEZCEBRAİL MAH. PLEVNE CAD. NO: 40 MERKEZ / KASTAMONU3662222124
ÖZEL TOSYA ADESE DERSHANESİKASTAMONUTOSYAKARGI MAH. BELEDİYE ÇIKMAZI SK. NO: 1 TOSYA / KASTAMONU3663132838
ÖZEL OLGU DERSHANESİKASTAMONUMERKEZTOPÇUOĞLU MAH. VALİ ENİS PAŞA CAD. ÖZEL ÖĞRETIM KURSU BLOK NO: 17 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / KASTAMONU3662140807

Kastamonu Dershane Fiyatları 2024’de hangi aralıklardadır ?

Kastamonu Dershane Fiyatları  2024 yılında 8000TL ile 20000 TL arasında sunulan hizmete göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kastamonu En İyi Dershane 2024’de hangi dershanedir ?

Ortadoğulular eğitim kurumları Kastamonu içerisindeki en iyi ve en kaliteli eğitim veren dershaneler arasında yer almaktadır.

 

Puanla post

Yorum Yap

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?